Meghna Preloader

Praca

Instalator Sieci FTTH

Ostrowiec Świętokrzyski, ostrowiecki, Świętokrzyskie

Pełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę

Firma Fast-net s.c. jest niezależnym dostawcą telewizji, Internetu i telefonii na terenie województwa świętokrzyskiego i okolic. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Instalator Sieci FTTH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Instalacja linii kablowych ziemnych i napowietrznych światłowodowych
- Utrzymanie sieci FTTH oraz WLAN (usuwanie awarii)
- Budowa przyłączy, spawanie światłowodów

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność
- Odpowiedzialność
- Samodzielność
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi w tym spawarki światłowodowej
- Umiejętność posługiwania się miernikiem śwaitłowodowym OTDR
- Minimum podstawowa znajomość oprogramowania Mikrotik, Ubiquiti

MILE WIDZIANE:
- Uprawnienia SEP do 1kV
- Doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę
- Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
- Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
- Samochód służbowy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w danych kontaktowych